نسخه حرفه ای پنل اس ام اس شامل تعدادی برنامه جانبی است که به نسخه ساده اضافه می شوند. این برنامه ها (سیستم ها) حالت انتخابی دارند و هرکدام می توانند به تنهایی و جداگانه به نسخه ساده اضافه شوند. همچنین قابل توجه است که با توجه به طراحی و تولید این سامانه توسط برنامه نویسان شرکت آسان پیامک، این امکان وجود دارد که بتوان بر اساس نیاز شرکت ها و سازمانها سیستم ها و ماژولهای اختصاصی برای سامانه ایجاد نمود. سیستم ها و برنامه های آماده ای که امکان اضافه شده آنها وجود دارند عبارتند از:


سیستم نظرسنجی

اگر می خواهید یک نظرسنجی با بستر پیامک انجام دهید می توانید از ماژول نظرسنجی استفاده کنید. ماژول نظرسنجی این امکان را به شما می دهد که پس از طرح یک سوال و مشخص نمودن پاسخها، مخاطبان جواب مورد نظر خود را از میان جوابها انتخاب کرده و به شماره شما ارسال کنند.

اطلاعات بیشتر

سیستم مسابقات

اگر مسابقات پیامکی تلویزیونی را دیده باشید احتمالا ماژول مسابقات را می شناسید! ماژول مسابقات امکان برگزاری مسابقه با طرح سوال و جوابها را می دهد. مخاطبان جواب مورد نظر خود را انتخاب کرده و به شماره شما ارسال می کنند. پس از آن سیستم با بررسی پاسخها امکان قرعه کشی در میان پاسخهای درست را می دهد.

اطلاعات بیشتر

سیستم سطح دسترسی

اگر می خواهید افراد دیگری در زیر مجموعه شما به سرویس پیام کوتاه آسان پیامک دسترسی داشته باشند می توانید از ماژول سطح دسترسی استفاده کنید. برای هر فردی نام کاربری و رمزعبور مستقل تعریف می کنید که به سامانه دسترسی مستقل داشته باشد و به راحتی نیز می توانید آنها را مدیریت کنید.

اطلاعات بیشتر

سیستم سر رسید

ماژول سرسید امکان یادآوری موضوعی را به مخاطبان در زمان خاص می دهد. مثلا می خواهید به برخی مخاطبان خود در تاریخ خاص برگزاری یک جلسه یا پرداخت قسط خود و هر موضوع دیگری را یادآوری کنید. این یادآوری می تواند با انتخابهای گوناگونی صورت پذیرد.

اطلاعات بیشتر

سیستم پاسخگویی هوشمند

ماژول پاسخگویی هوشمند امکان پاسخ هوشمند به پیام های دریافتی را می دهد. البته نسخه ساده ای پاسخگویی هوشمند در نسخه ساده سامانه پیام کوتاه آسان پیامک بصورت رایگان وجود دارد که پاسخ مورد نظر را به ازای تمام پیامهای دریافتی می فرستد اما اگر می خواهید بصورت حرفه ای تر از پاسخگویی هوشمند استفاده کنید می توانید از ماژول پاسخگویی هوشمند استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر

سیستم استعلام

ماژول استعلام نسخه حرفه ای تر از ماژول پاسخگویی هوشمند است که مخطاب براساس تعدادی کلمه کلیدی که به شما ارسال می کند پاسخهای متفاوتی دریافت می کند. این کلمات کلیدی و پاسخها در یک فایل اکسل تعیین می شوند. از ماژول استعلام برای بررسی اصل یا تقبلی بودن محصول، اعلام نمرات مدارس و آموزشگاه ها و ... استفاده می شود.

اطلاعات بیشتر

سیستم ایمیل کاتالوگ

ماژول ایمیل کاتالوگ هنگامی کارایی دارد که نیاز دارید کاتالوگ ها، تبلیغات، لیست تعرفه ها و هرآنچه که نیاز دارید بصورت سریع برای مشتری شما ارسال شود. این ماژول به این شکل کار می کند که مشتری یا درخواست کننده، آدرس ایمیل خود را از طریق گوشی موبایل خود به شماره پیامک شما ارسال می کند و همان لحظه از طریق سامانه، کاتالوگ های شما برای او ارسال می شود.

اطلاعات بیشتر

سیستم حضور و غیاب

ماژول حضور و غیاب سامانه پیام کوتاه آسان پیامک این امکان را به دستگاه حضور و غیاب شما می افزاید که هنگام ورود و خروج پرسنل، به آنها پیامکی ارسال شود و زمان ورود و خروج را در همان لحظه به آنها اعلام نماید. این مسئله علاوه بر نگه داشتن زمانهای ورود و خروج در گوشی های موبایل افراد، از بروز ورود و خروج های تقبلی نیز جلوگیری می کند.

اطلاعات بیشتر

سیستم های سفارشی

با توجه به طراحی و تولید سامانه پیام کوتاه توسط برنامه نویسان شرکت آسان پیامک، این امکان وجود دارد که بتوان بر اساس نیاز شرکت ها و سازمانها خدمات و ماژولهای اختصاصی برای سامانه ایجاد نمود. تا کنون ماژولهای اختصاصی برای سازمان آموزش و پروش و شرکت صنایع الکترونیک ایران (لگرند) که کار خاصی را با استفاده از بستر پیام کوتاه برای ایشان انجام می‌دهند تولید گردیده است.

اطلاعات بیشتر